Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
ΔΕ 23-22: Καθημερινή Μεταφορά Μαθητών/ριών Ειδικών Σχολείων/Μονάδων ΛΕΜΕΣΟΥ
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
II.1.4)Korte beschrijving:
Καθημερινή Μεταφορά Μαθητών/ριών Ειδικών Σχολείων/Μονάδων ΛΕΜΕΣΟΥ
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 359 920.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)60120000 Taxidiensten
63700000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land, te water en door de lucht
63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
63520000 Expeditiekantoordiensten
60170000 Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur
63712000 Ondersteunende diensten voor vervoer over de weg
60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
60100000 Wegvervoersdiensten
60112000 Openbaarvervoersdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: