Supplies - 280486-2021
Poland-Katowice: Pharmaceutical products
2021/S 107-280486
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2021/S 099-260817)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa leków
Reference number: DZ.3321.58.2021
II.1.2)Main CPV code
33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków
— zad. 1 – Infliximab inj. – program lekowy NFZ,
— zad. 2 – Interferon beta-1-a-inj. – program lekowy NFZ,
— zad. 3 – Secukinumab inj. – program lekowy NFZ,
— zad. 4 – Glatiramer inj. – program lekowy NFZ,
— zad. 5 – Tocilizumab inj. – program lekowy NFZ,
— zad. 6 – Tocilizumabum inj. – program lekowy NFZ,
— zad. 7 – Evolocumab inj. – program lekowy NFZ,
— zad. 8 – Teriflunomide tabl. – program lekowy NFZ,
— zad. 9 – Macytentan tabl.- – program lekowy NFZ,
— zad. 10 – Epoprostenol inj. – program lekowy NFZ,
— zad. 11 – Mepolizumabum inj. – program lekowy NFZ,
— zad. 12 – Interferon beta-1a – program lekowy NFZ,
— zad. 13 – Treprostinil inj. – program lekowy NFZ,
— zad. 14 – INN Alirocumab inj. – program lekowy NFZ.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 14.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 14 zadań (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Dostawy - 280486-2021
Polska-Katowice: Produkty farmaceutyczne
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2021/S 099-260817)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: DZ.3321.58.2021
II.1.2)Główny kod CPV
33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis: