Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Klindipargi maastikuarhitektuuri konkurss
Viitenumber: 247626
II.1.2)CPV põhikood71240000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)71240000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused
71420000 Maastikuarhitektuuriteenused
71400000 Linnaplaneerimis- ja maastikuarhitektuuriteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Ideekonkursi eesmärgiks on mõtestada Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosasid läbivat, ligi 9 km pikkune paekivipaljandit kui terviklikku rohevõrgustikku ja linnaosasid ühendavat koridori, mida iseloomustab looduslike ja poollooduslike alade mitmekesisus ning ökoloogiline sidusus. Tulemuseks otsitakse ideelahendust, mis looks kõrgekvaliteedilise avaliku ruumi: pakub võimalust tuua esile linna läbiva klindi erilisuse ja ainulaadsuse ning viib külastaja läbi erinevate teekonna lõikude tutvustades nende piirkondade loodus, pärandi -ja kultuurilugu linnaruumiliste sekkumiste kaudu.