2. Участниците в процедурата следва да разполагат с ръководен състав с определена професионална компетентност за изпълнението на поръчката, включващ най-малко:
2.1. Технически ръководител на обекта;
2.1. Технически ръководител на обекта:
— да отговаря на изискванията по чл. 163а, ал. 4, изр. 1 от ЗУТ, а именно да притежава висше образование с квалификация „строителен инженер“ или „архитект“ или средно образование с професионална квалификация в областите „Архитектура и строителство“ или „Техника“, а за чуждестранните лица – еквивалентно образование и квалификация, когато са придобити в чужбина,
— да притежава опит като Технически ръководител/Ръководител строеж/строителни дейности при изпълнението на минимум един обект за изграждане (ново строителство) и/или рехабилитация и/или реконструкция и/или основен ремонт на строителен обект.