Oznámenie o súťaži návrhov
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Pamätník Björnstjerne Björnson.
Referenčné číslo: MK/A/2017/02688
II.1.2)Hlavný kód CPV92312230 Služby sochárov
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania:
Cieľom verejného obstarávania je vybrať vhodný návrh na vytvorenie umelecké diela a to busty alebo sochy prozaika, dramatika, básnika a publicistu Björnstjerne Björnson (pamätník osobnosti Björnstjerne Martinius Björnson) a osadenie tejto sochy v Mestskom parku v Košiciach autorom, ktorého návrh porota vyberie z návrhov s ocenením.