Dienstleistungen - 281265-2022
die Niederlande-Utrecht: Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen, Eisenbahnen, Straßen und Schifffahrt
2022/S 101-281265
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Landelijk - Maintenance, Repair & Operating (MRO) goederen
Referenznummer der Bekanntmachung: TN344952
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
50200000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen, Eisenbahnen, Straßen und Schifffahrt
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Raamovereenkomst met één (1) partij op basis van landelijke (interprovinciale dekking) levering van MRO-goederen en aanverwante dienstverlening.
Levering van maintenance, repair en operating goederen, inclusief onderhoud en keuringen op
keuringsplichtig materiaal. Kortom, zogeheten MRO-goederen waaronder bijvoorbeeld verschillende
Handgereedschappen, persluchtslangen, veiligheidsmateriaal, hydraulische apparatuur, smeer-
en schoonmaakmiddelen, grosso modo +300 artikelen onder verdere verwijzing naar tabel B5.A.
(Zie Bijlage 5)
Leverancier dient tevens te beschikken over een webshop die voor ProRail specifiek kan worden ingericht
en een afgeschermde- en beveiligde omgeving biedt om bestellingen te kunnen plaatsen.
De Webshop van Inschrijver vereist geen aanvullende (software)-installaties door ProRail en
ProRail verlangt dat uiterlijk 6 maanden na contract-ingangsdatum de Webshop operationeel is.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 500 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71631100 Inspektion von Maschinen
44316400 Metallwaren
43830000 Elektrowerkzeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De Raamovereenkomst kent een looptijd van vier (4) jaar met aanvullend vier (4) keer de mogelijkheid deze te verlengen voor de periode van één (1) jaar. De maximale duur van de Raamovereenkomst is 8 jaar en kent een maximale waarde van € 3.500.000, =
(Zie Bijlage 5 in de leidraad en hieronder):
Sub
Artikel Categorieën MRO-goederen
1
Niet keuring plichtige (hand)gereedschappen;
Keuring plichtige (hand)gereedschappen;
2
Accu-gereedschappen (accu-schroefmachine, accu-slijpmachine, etc.);
Verbruiksartikelen (zaagjes, slijpschijven, bitjes, etc.)
3
Draagbare Klimmiddelen (ladders, trappen, bordes, etc.);
4
Valbeveiliging systemen en valbeschermingsmiddelen (harnassen, haken, lijnen, etc.);
5
Bos- en parkgereedschappen (motorkettingzagen, bosmaaiers, bladblazers, hark, snoeischaar, etc.);
6
Aggregaten;
7
Watervoerende- of dragende- armaturen (rug spuit, emmers, pompjes, slangen, koppelingen etc.);
8
IJzerwaren en bindmiddelen (bouten, moeren, schroeven, bundelbandjes, ijzerdraad, tape, etc.);
9
Verlichting (zaklampen, transportlampen, stationaire lampen);
10
Oliën, smeermiddelen, vetten en brandstoffen (kruipolie, 2- en 4-takt brandstof, zaagolie, etc.);
11
Reinigingsmiddelen (zepen, desinfectantia, borstels, doeken, etc.);
12
Persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) (mondkapjes, zaagbroek, helmen, handschoenen, veiligheidsbrillen, wegwerp overalls, gehoorbescherming);
13
Transportmiddelen (palletwagens, karren, kratten, bakken);
14
Sjor- hijs- en hefmiddelen.
15
Kijkgrijp voorraad (Never Ending Supply NES/ 2BIN systeem) op de lokale magazijnen in de regio’s.
16
Diverse food- en drinks. (Blikjes frisdrank, chocolade repen, koeken)
17
Persoonlijke beschermingsmiddelen. (PBM’s)