Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
31166161: calamiteitenbestrijding Waterverontreiniging Rijkswateren Zuid Holland, Brabant en Limburg
Referentienummer: 31166161
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90710000 Milieubeheer
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft Calamiteitenbestrijding Waterverontreiniging, kleine objecten en beheer en onderhoud oliebestrijdingsmaterieel. Het betreft een aanbesteding in twee percelen, te weten:
1. B2 Rijkswateren Zuid Holland;
2. B7 Rijkswateren Brabant en Limburg;
De scope bestaat uit de volgende onderdelen;
a) calamiteitenbestrijding waterverontreiniging;
b) beheer en onderhoud oliebestrijdingsmaterieel;
c) veiligstellen kleine objecten (alleen perceel B2).
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 1
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
B2 (Rijkswateren Zuid Holland)
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90710000 Milieubeheer
90741000 Diensten in verband met olievervuiling
90733000 Diensten in verband met watervervuiling
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Prijs / Weging: 0
Prijs - Weging: 0
B7 (Rijkswateren Brabant en Limburg)
Perceel nr.: 2