II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Rozbudowa infrastruktury systemowo-sprzętowej środowisk Access Point (AP) i RINA w Centrali ZUS
II.1.2)Código CPV principal32420000 Equipo de red
II.1.4)Breve descripción:
Rozbudowa infrastruktury systemowo-sprzętowej środowisk Access Point (AP) i RINA w Centrali ZUS. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków europejskich w ramach programu „Łącząc Europę” (Connecting Europe Facility - CEF) UE na lata 2014-2020.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Dostawa sprzętu na potrzeby środowisk Access Point (AP) i RINA dla systemu EESSI w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)48820000 Servidores
30236000 Equipo informático diverso
32424000 Infraestructura de red
72611000 Servicios de apoyo informático técnico
80510000 Servicios de formación especializada
72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
II.2.4)Descripción del contrato:
1. Sprzęt:
— serwer - 4 szt,
— biblioteka taśmowa - 2szt,
— przełącznik LAN - 4 szt,
— Wkładki: wkładki SFP+10G SR 68 szt., wkładki SFP 10 G miedziane 8 szt., wkładki SFP 1G miedziane - 53 szt,
— Firewall - 4 szt,
— Loadbalancer - 2 szt,
— przełącznik SAN - 2 szt,
— system do zarządzania kluczami kryptograficznymi KMS - 2 szt,
— sprzętowy moduł bezpieczeństwa HSM - 2 szt. wraz z oprogramowaniem do zarządzania dostarczonym rozwiązaniem HSM.
2. Serwis gwarancyjny (min. 12-miesięczny)
3. Usługi szkoleniowe z zakresu dostarczonego sprzętu (minimum 40 godzin w formie następujących po sobie 5 dniowych warsztatów dla maksymalnie 14 osób (dwie grupy po 7 osób) przez nie więcej niż 8 godzin zegarowych dziennie).
4. Usługi konsultacji w formie wsparcia technicznego na żądanie Zamawiającego w wymiarze do 75 godzin do wykorzystania przez okres obowiązywania umowy jednak nie wcześniej niż od daty podpisania bez zastrzeżeń przez obie Strony Protokołu dostawy i uruchomienia sprzętu. Wykonawca zapewni gotowość do świadczenia usług konsultacji w trybie dni roboczych Zamawiającego tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach od 8:00 do 16:00, z czasem potwierdzenia do 60 minut od momentu zgłoszenia.
Dostawa oprogramowania na potrzeby środowisk Access Point (AP) i RINA dla systemu EESSI w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.
Lote nº: 2
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)48900000 Paquetes de software y sistemas informáticos diversos
72268000 Servicios de suministro de software
48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Dostarczenie bezterminowej licencji na oprogramowanie wyspecyfikowane poniżej wraz z 12-miesięcznym wsparciem:
1 VMWARE – 8 licencji na Vmware vSphere Enterprise Plus lub rozwiązanie równoważne.
2. Usługi wsparcia zaoferowanego oprogramowania (min. 12-miesięcy).
3. Usługi szkoleniowe z zakresu dostarczonego oprogramowania (minimum 40 godzin w formie następujących po sobie 5 dniowych warsztatów dla maksymalnie 14 osób (dwie grupy po 7 osób) przez nie więcej niż 8 godzin zegarowych dziennie).
4. Usługi konsultacji w formie wsparcia technicznego na żądanie w wymiarze do 75 godzin, do wykorzystania przez okres obowiązywania umowy jednak nie wcześniej niż od daty podpisania bez zastrzeżeń przez obie Strony Protokołu dostawy i uruchomienia oprogramowania. Wykonawca zapewni gotowość do świadczenia usług konsultacji w trybie dni roboczych Zamawiającego tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach od 8:00 do 16:00, z czasem potwierdzenia do 60 minut od momentu zgłoszenia.