Zobrazování adres URL v oznámeních s elektronickými formuláři ovlivňuje technická chyba. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Mezitím doporučujeme smazat čárku (nebo jakýkoli jiný zvláštní znak), který se objeví na konci URL. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
Stavební práce - 282393-2022
Česko-Praha: Stavební práce
2022/S 102-282393
Oprava
Oznámení změn nebo dodatečných informací
Stavební práce
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
FN Motol - Rekonstrukce pneumologické kliniky
Spisové číslo: 76/21
II.1.2)Hlavní kód CPV
45000000 Stavební práce
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí plnění v rámci rekonstrukce Pneumologické kliniky, které spočívá v:
a) provedení projektových činností,
b) provedení stavebních prací (včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb), dle Závazných podkladů stavby, které jsou uvedeny v příloze č. 2 této zadávací dokumentace.