Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dienstenovereenkomst voor informatiemateriaal over natuur en biodiversiteit.
Referentienummer: ENV.D.3/SER/2017/0018.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbesteding is het produceren van communicatiemateriaal (gedrukt, online en voor sociale media) ter ondersteuning van belanghebbenden en belangstellenden bij het zoeken naar meer gedetailleerde inlichtingen over de tenuitvoerlegging van het EU-biodiversiteitsbeleid, met inbegrip van kwesties met betrekking tot Natura 2000, de bescherming van de soorten, de waarde van ecosysteemdiensten, invasieve soorten en andere kwesties.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 510 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De specifieke taken van de contractant worden als volgt samengevat:
— halfjaarlijkse productie van de Natura 2000-nieuwsbrief,
— productie van informatiemateriaal op verzoek (brochures, posters, informatiefiches, inhoud voor persberichten, inhoud voor webgebaseerde communicatiemiddelen),
— voorbereiding van materiaal met visuele inhoud voor sociale media (zoals infographics, originele illustraties, foto's enz.) voor verspreiding via de socialemediakanalen van het DG Milieu — minstens eenmaal per maand,
— update op verzoek van de website over natuur en biodiversiteit,
— netwerken en samenwerking.
De opdracht is tweemaal verlengbaar (in totaal 36 maanden), met een begroting van 170 000 EUR per jaar, tweemaal verlengbaar (dus met een totale begroting van 510 000 EUR). Openbare oproep tot inschrijving — dienstenovereenkomst.