Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 282439-2019
Polonia-Gdansk: Servicios de reparación de fotocopiadoras
2019/S 115-282439
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Uruchomienie i utrzymanie systemu kompleksowej obsługi urządzeń drukujących
Número de referencia: D10.251.37.F.2019
II.1.2)Código CPV principal
50313100 Servicios de reparación de fotocopiadoras
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia są usługi związane z uruchomieniem i utrzymaniem systemu kompleksowej obsługi urządzeń drukujących przez okres 36 miesięcy w Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o. o. w Gdańsku na posesjach:
— Szpital im. M. Kopernika, ul. Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk
— Szpital przy ul. Powstańców Warszawskich 1 / 2, 80-152 Gdańsk
— Szpital św. Wojciecha, ul. Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk
— Poradnia Leczenia Zeza, ul. Wejhera 12, 80-346 Gdańsk
— Wojewódzkie Centrum Onkologii, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 80-210 Gdańsk
— Wojewódzkie Centrum Onkologii, Al. Zwycięstwa 31/32, 80-209 Gdańsk
— Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna, Al.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki, na jakich będzie realizowany przedmiot zamówienia, określa załącznik nr 1 i 8 do SIWZ.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
50323000 Mantenimiento y reparación de periféricos informáticos
79810000 Servicios de impresión
II.2.4)Descripción del contrato: