Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 282749-2019
Eslovaquia-Bratislava: Servicios de Internet
2019/S 115-282749
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Poskytovanie služieb dátovej siete
Número de referencia: 39508/2019/45
II.1.2)Código CPV principal
72400000 Servicios de Internet
II.1.4)Breve descripción:
Predmetom zákazky je zriadenie systému a poskytovanie komplexných komunikačných služieb virtuálnej privátnej siete (ďalej len VPN) založenej na technológií MPLS a poskytujúcej služby dátového prepojenia pracovísk účastníka, centrálneho prístupu do siete Internet, integrácie vnútro rezortnej hlasovej komunikačnej služby do VPN, prenosu a distribúcie multimediálnych streamov (video / hlas / data) na obdobie 48 mesiacov.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí samostatnú časť súťažných podkladov B.1 Opis predmetu zákazky a časť A.2 Kritériá na vyhodnotenie ponúk a pravidlá ich uplatnenia
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 5 730 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
32580000 Equipo de datos
II.2.4)Descripción del contrato: