Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Het ter beschikking stellen van een veiligheidscoördinator-ontwerp en/of veiligheidscoördinator-verwezenlijking en het verlenen van assistentie aan de aanbestedende overheid hieromtrent
Número de referencia: AWV L-1M3D8G/19/13-F02_0
II.1.2)Código CPV principal79417000 Servicios de consultoría en seguridad
II.1.4)Breve descripción:
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
De opdracht bestaat uit het ter beschikking stellen van 1 of meerdere veiligheidscoördinatoren-ontwerp en veiligheidscoördinatoren-verwezenlijking voor diverse projecten met betrekking tot modernisering, beheer en onderhoud van het gewest- en autosnelwegennet in de provincie Limburg.
De projecten kunnen worden uitgevoerd voor rekening van het Vlaams Gewest, Agentschap
Wegen en Verkeer, Wegen en Verkeer Limburg, en bij samengevoegde opdrachten waarvoor het Vlaams Gewest aanbestedende overheid is, ook deels voor rekening van eventuele medefinanciers zoals de betrokken gemeente(s), De Lijn, NMBS, NV Aquafin of desgevallend overige derden.
In deze opdracht is tevens de veiligheidscoördinatie-verwezenlijking bij de werken aan nutsleidingen begrepen.