Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Europska mreža stručnjaka za ekonomiju obrazovanja
Referentni broj: EAC/2020/OP/0004
II.1.2)Glavna CPV oznaka73200000 Usluge savjetovanja na području istraživanja i razvoja
II.1.4)Kratak opis:
Obnavljanje za sljedeće četverogodišnje razdoblje Europske mreže stručnjaka za ekonomiju obrazovanja.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 600 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Ukupni je cilj ugovora pridonijeti poboljšanju razvoja politike i suradnje u obrazovanju i osposobljavanju na europskoj razini. To će se postići uspostavljanjem i radom savjetodavne mreže stručnjaka koji rade na ekonomskim aspektima obrazovanja i osposobljavanja.