II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
MKB9/2016 Papír csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV.
II.1.2)Fő CPV-kód90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
MKB9/2016 Papír csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 36 000 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 36 000 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben.
Rész száma: 2
Rész száma: 3
Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 20 000 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben
Rész száma: 4
Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 20 000 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben.
Rész száma: 5
Rész száma: 6
Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 8 400 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben
Rész száma: 7
Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 8 400 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben.
Rész száma: 8
Rész száma: 9
Rész száma: 10
Lakossági hulladék gyűjtéséből származó papír csomagolóanyag hasznosítása 9 400 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben
Rész száma: 11
Lakossági hulladék gyűjtéséből származó papír csomagolóanyag hasznosítása 9 400 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben.
Rész száma: 12