II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych - TAGOR dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019. (nr grupy 295-27-03)
Reference number: 701801506
II.1.2)Main CPV code43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem postępowania jest dostawa części zamiennych do obudów ścianowych - TAGOR dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019. (nr grupy 295-27-03)
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 11
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 - Stojak hydrauliczny dwuteleskopowy Q 280/260/200/180X1570 L-1280/2850 M-073.01.10 Obudowa TAGOR 12/31-POZ-BS
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
Zadanie nr 2 - Siłownik podnoszenia spągnic Q 120/100X220 M-082.01.03.05 obudowa TAGOR 14/35-POZ TAGOR 23/46-POZ
Lot No: 2
Zadanie nr 3 - Korpus podnoszenia M-109.01.03.02 obudowa TAGOR 19/36-POP
Lot No: 3
Zadanie nr 4 - Siłownik osłony czoła ściany 90/63X610 M-089.01.01.04.05 obudowa TAGOR 22/46-POZ TAGOR 23/46-POZ
Lot No: 4
Zadanie nr 5 - Osłona przejścia kompletna M-092.01.01.04 obudowa TAGOR 23/46-POZ
Lot No: 5
Zadanie nr 6 - Osłona czoła ściany M-092.01.01.05 OBUDOWA TAGOR 23/46-POZ
Lot No: 6
Zadanie nr 7 - Siłownik korekcji osłon bocznych 75/40X100 M-092.01.01.06 obudowa TAGOR 23/46-POZ
Lot No: 7
Zadanie nr 8 - Łącznik II układu przesuwnego M-092.01.04.03 obudowa TAGOR 23/46-POZ
Lot No: 8
Zadanie nr 9 - Łącznik układu przesuwnego M-092.01.04.03.03 obudowa TAGOR 23/46-POZ
Lot No: 9
Zadanie nr 10 - Przesuwnik sekcji 160/115X990 (skok z tuleją dystansową 810) L-1510/2500 (z tuleją dystansową 2320) M-092.01.04.04 obudowa TAGOR 23/46-POZ
Lot No: 10
Zadanie nr 11 - Pozostałe części zamienne - obudowy TAGOR
Lot No: 11
II.2.4)Description of the procurement:
5 586 sztuk wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ