II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do kolejek Becker-Warkop dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-22-06
Nuorodos numeris: 701902740
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34900000 Įvairi transporto įranga ir atsarginės dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34900000 Įvairi transporto įranga ir atsarginės dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 7
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
Pirkimo dalies Nr.: 10
Pirkimo dalies Nr.: 11
Pirkimo dalies Nr.: 12
Pirkimo dalies Nr.: 13
Pirkimo dalies Nr.: 14
Pirkimo dalies Nr.: 15
Pirkimo dalies Nr.: 16
Pirkimo dalies Nr.: 17
Pirkimo dalies Nr.: 18
Pirkimo dalies Nr.: 19
Pirkimo dalies Nr.: 20
Pirkimo dalies Nr.: 21
Pirkimo dalies Nr.: 22
Pirkimo dalies Nr.: 23
Pirkimo dalies Nr.: 24
Pirkimo dalies Nr.: 25
Pirkimo dalies Nr.: 26
Pirkimo dalies Nr.: 27
Pirkimo dalies Nr.: 28
Pirkimo dalies Nr.: 29
Pirkimo dalies Nr.: 30
Pirkimo dalies Nr.: 31
Pirkimo dalies Nr.: 32
Pirkimo dalies Nr.: 33
Pirkimo dalies Nr.: 34
Pirkimo dalies Nr.: 35
Pirkimo dalies Nr.: 36
Pirkimo dalies Nr.: 37
Pirkimo dalies Nr.: 38
Pirkimo dalies Nr.: 39
Pirkimo dalies Nr.: 40
Pirkimo dalies Nr.: 41
Pirkimo dalies Nr.: 42
Pirkimo dalies Nr.: 43
Pirkimo dalies Nr.: 44
Pirkimo dalies Nr.: 45
Pirkimo dalies Nr.: 46
Pirkimo dalies Nr.: 47
Pirkimo dalies Nr.: 48
Pirkimo dalies Nr.: 49
Pirkimo dalies Nr.: 50
Pirkimo dalies Nr.: 51
Pirkimo dalies Nr.: 52
Pirkimo dalies Nr.: 53
Pirkimo dalies Nr.: 54
Pirkimo dalies Nr.: 55