Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Empreitada de dragagem de manutenção do porto de Tavira
II.1.2)Główny kod CPV45252124 Przepompowywanie
II.1.4)Krótki opis:
Dragagem de sedimentos na barra, canal de entrada e zona interior do porto de Tavira, e seu transporte e imersão em meio marinho.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 444 570.55 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: