Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka Hybridní scintilační gamakamery (SPECT/CT) pro MMN a.s.
Spisové číslo: 7310
II.1.2)Hlavní kód CPV33115000 Tomografické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace Hybridní scintilační gamakamery (SPECT/CT).