Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozbudowa Centralnego Systemu Informatycznego (CSI) wraz z dostawą sprzętu teleinformatycznego oraz migracją baz danych i aplikacji medycznych Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu
Referenznummer der Bekanntmachung: WSz – II.4.291.9.2022.UE
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Centralnego Systemu Informatycznego (CSI) wraz z dostawą sprzętu teleinformatycznego oraz migracją baz danych i aplikacji medycznych Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu, podzielone na 2 części – Pakiety.
Pakiet 1 – Dostawa sprzętu teleinformatycznego i rozbudowa Centralnego Systemu Informatycznego (CSI) o wysokowydajny klaster bazodanowy oraz klaster środowiska aplikacyjnego wraz z migracją baz danych i aplikacji medycznych.
Pakiet 2 – Dostawa Specjalistycznych Zestawów Komputerowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ, odpowiednio dla Pakietu 1 i Pakietu 2.
3. Szczegółowe zestawienie wymaganego asortymentu w ramach przedmiotowego zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, odpowiednio dla Pakietu 1 i Pakietu 2.
4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.