Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
16099 Traukos riedmenų atsarginių dalių, mazgų ir jų agregatų remonto paslaugų dinaminė pirkimo sistema
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
DPS objekto pritaikymo sritis: atsarginės traukos riedmenų dalys, medžiagos, kitos atsargos bei atskirų agregatų remonto paslaugos, reikalingos užtikrinti savalaikį mažųjų ir didžiųjų planinių remontų bei skubių neplaninių remontų atlikimą.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
17491 Mazgų ir agregatų remonto paslaugų pirkimas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)19510000 Produits en caoutchouc
44440000 Paliers de roulement
50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
II.2.4)Description des prestations:
Perkamos Caterpillar® 3ZW, F2X, PWG serijų vidaus degimo variklio alkūninių velenų defektavimo ir remonto paslaugos; Caterpillar® 3ZW, F2X, PWG serijų vidaus degimo variklių cilindrų blokų remonto paslaugos; PWG00XXX CAT 3512BHD tipo dyzelinio vidaus degimo variklio stendinių bandymų po atlikto 60 000 motoval. remonto paslaugos; šilumvežių PWG, F2X, 3ZW, 5PS, WJC serijų vidaus degimo variklių valdymo kompiuterio parametrų koregavimo paslauga; šilumvežių PWG, F2X, 3ZW, 5PS, WJC serijų vidaus degimo variklių motovalandų ir bendrojo kuro sunaudojimo parametrų atstatymo paslauga.
17405 Lokomotyvų atsarginių detalių pirkimas
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
Perkamos šilumvežių Caterpillar ® vidaus degimo variklių atsarginės dalys.
17470 Guolio 32532 žiedo metalizacijos paslaugų pirkimas
Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
Perkamos guolio 32532 žiedo metalizacijos, t. y. ašidėžės ritininio guolio 32532 vidinio žiedo skersmens koregavimo paslaugos, 75 vnt.
17505 Stabdžių sistemų mazgų ir agregatų remonto paslaugų pirkimas
Lot nº: 4
Perkamos „DAKO“ stabdžių sistemų agregatų ir mazgų patikros ir remonto paslaugos, 294 vnt.