Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas VII Biegu Morskiego Komandosa pamięci gen. broni Włodzimierza Potasińskiego.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.29.2016
II.1.2)Główny kod CPV79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
1. Zleceniobiorca zobowiązuje się w ramach organizowanego Turnieju do promowania Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu oraz jego działalności.
2. Obowiązki Zleceniobiorcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają w szczególności na:
1) umieszczeniu logo „Gdynia sport” w materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przez Zleceniobiorcę przy organizacji Imprezy np.: materiały prasowe, plakat, zaproszenia i inne,
2) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na koszulkach startowych uczestników Imprezy,
3) eksponowaniu bramy startowej Miasta Gdyni na Terenie Imprezy,
4) eksponowaniu balonu reklamowego, banerów, roll-upów, winderów Miasta Gdyni
5) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na min. 100 szt. plakatów rozmieszczonych w Trójmieście.
6) zamieszczeniu spotu reklamowego w radiu o zasięgu lokalnym, relacji z Imprezy.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: