Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:Nuorodos numeris: EMSA/OP/17/2020
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72222300 Informacijos technologijos paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio pirkimo tikslas – sudaryti IRT apsaugos paslaugų įsigijimo kanalą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72315100 Duomenų tinklo palaikymo paslaugos
72810000 Kompiuterių audito paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Šio pirkimo tikslas yra sudaryti sąlygas EMSA įsigyti IRT apsaugos paslaugas šiose srityse:
• remti EMSA IRT apsaugos pajėgumų plėtrą, stiprinimą, palaikymą ir veikimą;
• atlikti tyrimus, vertinimus, rekomendacijas ir kitų tipų patikrinimus skirtingose įmonės srityse ir komponentuose, taip pat ir tuose, kurie apibrėžti EMSA sistemoje.