Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań:
2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 ustawy, a także Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców.
5. Odwołanie wnosi się w terminach określonych w art. 515 ustawy Pzp.