II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DOSTARCZANIE LEKÓW RÓŻNYCH WG 29 PAKIETÓW
Numer referencyjny: 118/ZP/2023
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 29 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji.
2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – nie krótszy niż połowa terminu ważności dla danego produktu.
3. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” Oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa.
4. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Acidum tranexamicum - 500mg/5ml - roztwór do wstrzykiwań - 12 000 - ampułka
3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ).
4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” Oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa.
5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2022 r. poz. 2301 z późniejszymi zmianami). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne.
6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia.
7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Acidum thiocticum - 600mg/50ml - roztwór do infuzji - 200 - fiolka
*Brak możliwości okreslenia poziomu zużycia leku
Articainum+Epinephrinum - 0,01mg+40mg - roztwór do wstrzykiwań - 4 000 - wkład/ampułka
Articainum+Epinephrinum - 0,005mg+40mg - roztwór do wstrzykiwań - 1 800 - wkład/ampułka
Atropinum sulfuricum - 1mg/1ml - roztwór do wstrzykiwań - 8 000 - ampułka
Azytromicinum - 15mg/g - krople do oczu - 720 - pojemnik jednodawkowy
Bisacodylum - 10mg - czopki - 4 800 - czopek
Dinatrii phosphas dodecahydricus+Natrii dihydrogenophosphas monohydricus - 32,2mg+139mg/ml, pojemność minimum 150ml - roztwór doodbytniczy - 5 000 - pojemnik plastikowy z dozownikiem
Doxycyclinum - 0,1g/5ml - roztwór do infuzji - 300 - ampułka
Ephedrinum - 25mg/1m - roztwór do wstrzykiwań - 9 000 - ampułka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Fentanylum - 12µg/1h (288µg/24h) - system transdermalny - 100 - plaster
Fentanylum - 25µg/1h (0,6mg/24h) - system transdermalny - 400 - plaster
Fentanylum - 50µg/1h (1,2mg/24h) - system transdermalny - 400 - plaster
Fentanylum - 75µg/1h (1,8mg/24h) - system transdermalny - 100 - plaster
Fentanylum - 100µg/1h (2,4mg/24h) - system transdermalny - 50 - plaster
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Heparinum natricum - 500 j.m./5ml - roztwór do wstrzykiwań - 400 - ampułka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Heparinum natricum - 25000 j.m./5ml - roztwór do wstrzykiwań - 2 000 - fiolka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Ioversolum - 350mg jodu/ml, wkład o pojemności 100ml - roztwór do wstrzykiwań i infuzji - 20 - wkład
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Lactulosum - 75 g/150ml - syrop - 3 000 - opakowanie
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Natrium chloratum 0,9% - worek 5000ml - roztwór - 600 - worek
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Phenobarbitalum - 40mg lub 40mg/2ml - proszek lub roztwór do wstrzykiwań lub infuzji - 50 - ampułka/ fiolka
*Brak możliwości określenia poziomu zużycia leku
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
Prednisolonum - 25mg - proszek i rozp. do sporz. roztworu do wstrzykiwań / infuzji - 3 000 - ampułka/ fiolka
Prednisolonum - 50mg - proszek i rozp. do sporz. roztworu do wstrzykiwań / infuzji - 3 000 - ampułka/ fiolka
Prednisolonum - 250mg - proszek i rozp. do sporz. roztworu do wstrzykiwań / infuzji - 900 - ampułka/ fiolka
Prednisolonum - 1000mg - proszek i rozp. do sporz. roztworu do wstrzykiwań / infuzji - 900 - ampułka/ fiolka
Methylprednisolonum - 1000mg - proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań lub infuzji - 1 000 - ampułka/ fiolka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Vaccinum tetani adsorbatum - nie mniej niż 40 j.m. toksoidu tężcowego/0,5ml - zawiesina do wstrzykiwań - 100 - ampułka
*Opakowanie zawierające 1 sztukę szczepionki
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
Agomelatinum - 25mg - tabl. powlekana - 2 800 - tabletka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Buspironum - 5mg - tabl. powlekana - 1 800 - tabletka
Buspironum - 10mg - tabl. powlekana - 1 800 - tabletka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
Ciprofloxacinum - 0,25g - tabl./ tabl.powlekana - 3 000 - tabletka
Oxymetazolinum - 0,1mg/ml - krople do nosa (nie aerozol) - 20 - pojemnik
Xylometazolinum - 1mg/ml - krople do nosa (nie aerozol) - 200 - pojemnik
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
Levothyroxinum natricum - we wszystkich dostępnych dawkach na rynku - płyn doustny - 4 200 - pojemnik
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
Lorazepamum - 4mg/1ml - roztwór do wstrzykiwań - 400 - ampułka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
Lurasidonum - 37mg - tabl. powlekana - 1 120 - tabletka
Lurasidonum - 74mg - tabl. powlekana - 1 120 - tabletka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
Natrium chloratum 0,9% pro irrigatione (w sterylnym opakowniu, otwarcie typu motylek) - pojemność 500ml - płyn do przepłukiwania - 10 000 - butelka/ pojemnik
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
Olanzapinum - 10mg - proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań - 300 - fiolka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
Risperidonum - 100mg/100ml - roztwór doustny - 50 - butelka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
Trazodonum - 300mg - tabl. powl. o przedł. uwalnianiu - 1 200 - tabletka
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
Vortioxetinum - 10mg - tabl. powlekana - 1 120 - tabletka