Dostawy - 285561-2023
Polska-Jaworzno: Wyroby gwintowane z żelaza lub stali
2023/S 093-285561
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawy strzemion do łączenia elementów obudowy chodnikowej dla TAURON Wydobycie S.A.
II.1.2)Główny kod CPV
44531700 Wyroby gwintowane z żelaza lub stali
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są: "Dostawy strzemion do łączenia elementów obudowy chodnikowej dla TAURON Wydobycie S.A"
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawy strzemion dwujarzmowych oszczędnościowych odmiany podstawowej
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ
Dostawy strzemion dwujarzmowych oszczędnościowych odmiany wzmocnionej
Część nr: 2
Dostawy strzemion kabłąkowych odmiany podstawowej
Część nr: 3