II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Kurināmo granulu piegāde Valmieras novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Atsauces numurs: VNP 2023/047AK
II.1.2)Galvenās CPV kods09111400 Koksnes kurināmais
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 5
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Kurināmo granulu piegāde Nr.1
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)09111400 Koksnes kurināmais
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Kurināmo granulu piegāde Nr.2
Daļas numurs: 2
Kurināmo granulu piegāde Nr.3
Daļas numurs: 3
Kurināmo granulu piegāde Nr.4
Daļas numurs: 4
Kurināmo granulu piegāde Nr.5
Daļas numurs: 5