Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Autostop uređaj sa budnikom za željeznička vozila za posebne namjene
Referentni broj: 334/23/AP
II.1.2)Glavna CPV oznaka34630000 Dijelovi željezničkih ili tramvajskih lokomotiva ili vagoni; oprema za regulaciju željezničkog prometa
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a34630000 Dijelovi željezničkih ili tramvajskih lokomotiva ili vagoni; oprema za regulaciju željezničkog prometa
50222000 Usluge popravaka i održavanja tračnih vozila
II.2.4)Opis nabave: