II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība reģionāla mēroga veloinfrastruktūras izveidei virzienā (V8) Rīga (pilsētas robeža) - Babīte – Piņķi (Piņķu ūdenskrātuve)
Atsauces numurs: MNP 2023/35
II.1.2)Galvenās CPV kods71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 66 200.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 3
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Piņķu posma būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Babītes posma būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Daļas numurs: 2
Priežciema posma būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Daļas numurs: 3