Dodávky - 285609-2023
Česko-Plzeň: Radiografické přístroje
2023/S 093-285609
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Obnova a modernizace zobrazovací techniky FN Plzeň – 7 – Radiodiagnostika II
Spisové číslo: 14/23-1
II.1.2)Hlavní kód CPV
33111600 Radiografické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového (nikoliv repasovaného) zdravotnického přístroje pro radiodiagnostiku (skiagrafie s přímou digitalizací) včetně montáže, instalace, uvedení dodaného zařízení do provozu a instruktáže obsluhy, s cílem vybavení (obnovy) pracoviště Kliniky zobrazovacích metod (KZM) v areálu na Borech souborem zdravotnických prostředků.
Veřejná zakázka není rozdělena na části ve smyslu ustanovení § 101 ZZVZ, účastníci jsou tedy oprávněni podat pouze nabídku zahrnující všechny položky předmětu plnění veřejné zakázky.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 4 990 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: