Piegādes - 285669-2023
Latvija-Rīga: Kohleārais implants
2023/S 093-285669
Paziņojums par līgumu
Piegādes
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
BAHA un kohleāro implantu piegāde VSIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca” vajadzībām
Atsauces numurs: BKUS 2023/42
II.1.2)Galvenās CPV kods
33185200 Kohleārais implants
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts: