II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
SELECTIELEIDRAAD -OPROEP KANDIDATEN OVERHEIDSOPDRACHT VAN DIENSTEN MET ALS VOORWERP HERNIEUWING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE VAN HELAN OZ EN ONDERLINGE ENTITEITEN
Referentienummer: Partena OZV-Helan OZ 20230510-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Overheidsopdracht ter hernieuwing van de verzekeringsportefeuille van Helan OZ en onderlinge entiteiten.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Algemene burgerlijke aansprakelijkheidsverzekeringen
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)66510000 Verzekeringsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Bestuurdersaansprakelijkheid verzekering
Perceel nr.: 2
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe prijs is niet het enige gunningscriterium en alle criteria worden enkel vermeld in de aanbestedingsdocumenten
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5