Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Kriosaugyklė su inventorine sistema (maža) (6921)
Nuorodos numeris: 668270
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33100000 Medicinos įranga
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkama kriosaugyklė su inventorine sistema (maža) - 1 vnt.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33100000 Medicinos įranga
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiToliau pateikti kriterijai
Kaina