Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Rioolreiniging en -inspectie 2023-2025 Utrechtse Heuvelrug
Referentienummer: 2023-011-BU
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90470000 Diensten voor rioolreiniging
II.1.4)Korte beschrijving:
Rioolreiniging en -inspectie
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
RROK Rioolreiniging en -inspectie 2023-2025 Utrechtse Heuvelrug
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90470000 Diensten voor rioolreiniging
90491000 Rioolonderzoeksdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Prijs