Služby - 285753-2023
Submission deadline has been amended by:  292052-2023
Česko-Praha: Telekomunikační služby
2023/S 093-285753
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
VZ7/2023 - Mobilní služby - výběr mobilního operátora pro ČRo
Spisové číslo: VZ7/2023
II.1.2)Hlavní kód CPV
64200000 Telekomunikační služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytování mobilních hlasových, datových a dalších telekomunikačních služeb prostřednictvím mobilního operátora.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 17 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Konkrétní vymezení množství požadovaných služeb je obsaženo v příloze č. 4 zadávací dokumentace – Tabulka pro výpočet nabídkové ceny, která je její nedílnou součástí (dále jen „příloha č. 4“). Vymezené množství jednotlivých požadovaných služeb odpovídá průměrnému měsíčnímu objemu používání těchto služeb zadavatelem zjištěným za období jednoho roku.