Piegādes - 285754-2023
Latvija-Rīga: Alumīnija sulfāts
2023/S 093-285754
Paziņojums par līgumu – sabiedriskie pakalpojumi
Piegādes
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/25/ES
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Alumīnija sulfāta piegāde
Atsauces numurs: RŪ 2023/114
II.1.2)Galvenās CPV kods
24313123 Alumīnija sulfāts
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts: