Služby - 285755-2023
Submission deadline has been amended by:  318637-2023
Česko-Kroměříž: Technické projektování
2023/S 093-285755
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
KMN - Výstavba administrativní budovy R - zhotovení projektové dokumentace, zajištění inženýrské činnosti a autorský dozor
Spisové číslo: VZ/2023/4/02/P
II.1.2)Hlavní kód CPV
71320000 Technické projektování
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je provedení projekčních a inženýrských prací. Požadavky na rozsah předmětu plnění jsou podrobně a závazně specifikovány v příloze zadávací dokumentace č. 1 - Návrh smlouvy o dílo (obchodní podmínky). Technickým podkladem pro zadání veřejné zakázky a pro zpracování nabídky je Architektonicko- dispoziční studie budovy „R“ v areálu Kroměřížské nemocnice, zpracována 11/2022 společností MIKULÍK projekty s.r.o., Svatoplukova 285, 686 01 Uherské Hradiště, IČO 27697746. Studie je jako podklad přílohou č. 2 zadávací dokumentace - Technické podklady.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 6 417 779.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
71300000 Technicko-inženýrské služby
71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
II.2.4)Popis zakázky: