Nederland-Groningen: Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
2023/S 093-285760
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Los Interieur voor het Universitair Centrum Psychiatrie - UMCG
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
II.1.4)Korte beschrijving:
In deze tender staat informatie over de Europese aanbesteding voor het nieuw te leveren los interieur van het Universitair Centrum Psychiatrie ten behoeve van het Universitair Medisch Centrum Groningen.
De Aanbestedende dienst wenst een Overeenkomst te sluiten met 1 ondernemer. De Aanbestedende dienst nodigt geïnteresseerden uit om een Inschrijving in te dienen op basis van de informatie in de Aanbestedingsstukken. Inschrijvers moeten voldoen aan de voorwaarden in dit Beschrijvend document.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)39100000 Meubilair
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdrachtomschrijving betreft levering van 3306 stuks los interieur voor het Universitair Centrum voor Psychiatrie.
Leveren van los interieur conform interieurboek, plaatsen van interieur inclusief montage van de verschillende onderdelen en gebruiksklaar op de juiste kamers, opleveren en nazorg;
Het leveren van Instructies daar waar instructie nodig is voor bepaalde interieuronderdelen.