II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa sprzętu medycznego oraz zapewnienie depozytu wraz z dzierżawą urządzeń dla Pracowni Elektrofizjologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Numer referencyjny: DZP/2-23/233/59/2023
II.1.2)Główny kod CPV33182200 Urządzenia do stymulacji pracy serca
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu medycznego oraz zapewnienie depozytu wraz z dzierżawą urządzeń dla Pracowni Elektrofizjologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Stymulatory jedni dwujamowe z elektrodami
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33182200 Urządzenia do stymulacji pracy serca
II.2.4)Opis zamówienia:
Stymulator serca jednojamowy z elektrodami przechodzącymi przez koszulkę 6F do szczególnie trudnych dostępów naczyniowych
Część nr: 2
Stymulator dwujamowy z elektrodami przechodzącymi przez koszulkę 6F do szczególnie trudnych dostępów naczyniowych
Część nr: 3
Stymulator jedno i dwujamowy do stymulacji pęczka Hisa z osprzętem
Część nr: 4
Implantowalny rejestrator arytmii (ILR)
Część nr: 5
Stymulatory resynchronizujące (CRT-P) z osprzętem
Część nr: 6
Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji jedno i dwujamowej z elektrodami
Część nr: 7
Kardiowertery-defibrylatory o zwiększonej energii defibrylacji dostarczonej jedno i dwujamowe (40J) z elektrodą defibrylującą i prowadnikami
Część nr: 8
Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji jednojamowej z możliwością wyczuwania i analizy sygnałów przedsionkowych z elektrodami
Część nr: 9
Elektrody defibrylujące podskórne z systemem tunelowania i adapterami
Część nr: 10
Kardiowertery-defibrylatory resynchronizujące (CRT-D) z osprzętem
Część nr: 11
Introducery do żyły podobojczykowej do zabiegów implantacji stymulatorów
Część nr: 12
Elektrody ablacyjne i referencyjne z dzierżawą urządzeń
Część nr: 13
Kable łączące elektrody EKG systemu Prucka
Część nr: 14
Osprzęt do zabiegów elektrofizjologicznych-1
Część nr: 15
Elektrody i osprzęt do systemu Carto z dzierżawą urządzeń
Część nr: 16
Zestaw do krioablacji balonowej migotania przedsionków z dzierżawą konsoli
Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Introducery naczyniowe do zabiegów ablacji
Część nr: 19
Elektrody do endokawitarnej stymulacji czasowej
Część nr: 20
Śrubokręt standardowy do portów stymulatorów i kardiowerterów, prowadnik wewnętrzny elektrody, kapturki zabezpieczające na elektrody i zaślepki do portów urządzenia
Część nr: 21
Końcówka noża i elektroda neutralna do noża plazmowego z dzierżawą generatora
Część nr: 22
Osprzęt do zabiegów elektrofizjologicznych-2
Część nr: 23
Teleskopowy uchwyt do koszulek poszerzających mechanicznie fiksowany na koszulkach
Część nr: 24
Zestaw do zamknięcia tętnicy za pomocą szwu
Część nr: 25
Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji jednojamowej o przedłużonej żywotności baterii lub zmniejszonej objętości wraz z elektrodą
Część nr: 26
Kardiowertery-defibrylatory o trybie stymulacji dwujamowej, o przedłużonej żywotności baterii lub zmniejszonej objętości wraz z elektrodami
Część nr: 27
Kardiowertery-defibrylator podskórny S-ICD
Część nr: 28