Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30230000 Computerapparatuur
II.1.4)Korte beschrijving:
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd:
• Het leveren van ICT Hardware (laptops, desktops, monitoren, tablets) en toebehoren (muizen, toetsenborden, et cetera) ten behoeve van Opdrachtgever.
• Het leveren van laptops ten behoeve van studenten van Opdrachtgever in het kader van de minimaregeling.
• Het afhandelen van garantie en het verlenen van service op eindgebruikers hardware.
• Het optioneel uitpakken, plaatsen, graveren, registreren en/of stickeren van eindgebruikers hardware.
• Het voorzien in een gebruiksvriendelijke webshop voor het bestellen en accorderen van bestellingen.
Specifieke ICT-middelen voor ICT-opleiding Techniek & ICT en ergonomische middelen vallen buiten de scope.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)30230000 Computerapparatuur
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is maximaal €5.000.000 inclusief btw. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.