II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych
Numer referencyjny: DZP.242.276.2023
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - 65 ZADAŃ
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.4)Opis zamówienia:
Pakiet nr 37 pozycja 1
– 1 ZADANIE
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Pakiet nr 37 pozycja 2
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30
II.2.1)Nazwa:Część nr: 31
II.2.1)Nazwa:Część nr: 32
II.2.1)Nazwa:Część nr: 33
II.2.1)Nazwa:Część nr: 34
Pakiet nr 101
II.2.1)Nazwa:Część nr: 35
Pakiet nr 102
II.2.1)Nazwa:Część nr: 36
Pakiet nr 105
II.2.1)Nazwa:Część nr: 37
Pakiet nr 109
II.2.1)Nazwa:Część nr: 38
Pakiet nr 113
II.2.1)Nazwa:Część nr: 39
Pakiet nr 114
II.2.1)Nazwa:Część nr: 40
Pakiet nr 115
II.2.1)Nazwa:Część nr: 41
Pakiet nr 116 pozycja 4
II.2.1)Nazwa:Część nr: 42
Pakiet nr 116 pozycja 5
II.2.1)Nazwa:Część nr: 43
Pakiet nr 116 pozycja 6
II.2.1)Nazwa:Część nr: 44
Pakiet nr 116 pozycja 7
II.2.1)Nazwa:Część nr: 45
Pakiet nr 116 pozycja 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 46
Pakiet nr 117
II.2.1)Nazwa:Część nr: 47
Pakiet nr 118
II.2.1)Nazwa:Część nr: 48
Pakiet nr 127
II.2.1)Nazwa:Część nr: 49
Pakiet nr 131
II.2.1)Nazwa:Część nr: 50
Pakiet nr 132
II.2.1)Nazwa:Część nr: 51
Pakiet nr 135
II.2.1)Nazwa:Część nr: 52
Pakiet nr 145
II.2.1)Nazwa:Część nr: 53
Pakiet nr 146
II.2.1)Nazwa:Część nr: 54
Pakiet nr 148 pozycja 1
II.2.1)Nazwa:Część nr: 55
Pakiet nr 148 pozycja 3
II.2.1)Nazwa:Część nr: 56
Pakiet nr 150
II.2.1)Nazwa:Część nr: 57
Pakiet nr 151
II.2.1)Nazwa:Część nr: 58
Pakiet nr 152
II.2.1)Nazwa:Część nr: 59
Pakiet nr 153
II.2.1)Nazwa:Część nr: 60
Pakiet nr 154
II.2.1)Nazwa:Część nr: 61
Pakiet nr 155
II.2.1)Nazwa:Część nr: 62
Pakiet nr 156
II.2.1)Nazwa:Część nr: 63
Pakiet nr 157
II.2.1)Nazwa:Część nr: 64
Pakiet nr 158
II.2.1)Nazwa:Część nr: 65
Pakiet nr 159