II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Numer referencyjny: DZP-291-2175/2023
II.1.2)Główny kod CPV39100000 Meble
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zwanych w dalszej części OPZ „meblami”. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w zakresie 24 zadań, podzielonych według miejsca dostawy/ montażu w jednostce organizacyjnej Zamawiającego. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które oferty częściowe może złożyć jeden Wykonawca. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie ilości oraz parametrów zamawianych produktów został określony w załącznikach nr 1.1 – 1.24 Opis przedmiotu zamówienia/ Formularz/e Cenowy/e – odpowiednio dla zadań nr 1 do nr 24.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Użytkowania Lasu, Inżynierii i Techniki Leśnej, al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV39100000 Meble
II.2.4)Opis zamówienia:
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Użytkowania Lasu, Inżynierii i Techniki Leśnej, al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Biotechnologii i Ogólnej Technologii Żywności, ul. Balicka 122, 30-149 Kraków
Część nr: 2
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Biotechnologii i Ogólnej Technologii Żywności, ul. Balicka 122, 30-149 Kraków
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Żywienia, Biotechnologii Zwierząt i Rybactwa, al. Mickiewicza 24/24, 30-059 Kraków
Część nr: 3
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Żywienia, Biotechnologii Zwierząt i Rybactwa, al. Mickiewicza 24/24, 30-059 Kraków
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Ekologii i Hodowli Lasu, al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków
Część nr: 4
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Ekologii i Hodowli Lasu, al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Mikrobiologii i Biomonitoringu, al. Mickiewicza 21, 30-120 Kraków
Część nr: 5
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Mikrobiologii i Biomonitoringu, al. Mickiewicza 21, 30-120 Kraków
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Dom Studencki Młodość, ul. Urzędnicza 68, 30-074 Kraków
Część nr: 6
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Dom Studencki Młodość, ul. Urzędnicza 68, 30-074 Kraków
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Dziekanat Wydziału Technologii Żywności, ul. Balicka 122, 30-149 Kraków
Część nr: 7
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Dziekanat Wydziału Technologii Żywności, ul. Balicka 122, 30-149 Kraków
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Bioróżnorodności Leśnej, al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków
Część nr: 8
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Bioróżnorodności Leśnej, al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Geodezji Rolnej, Katastru i Fotogrametrii, ul. Balicka 253A, 30-198 Kraków
Część nr: 9
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Geodezji Rolnej, Katastru i Fotogrametrii, ul. Balicka 253A, 30-198 Kraków
Część nr: 10
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Analizy i Oceny Jakości Żywności, ul. Balicka 122, 30-149 Kraków
Część nr: 11
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Analizy i Oceny Jakości Żywności, ul. Balicka 122, 30-149 Kraków
Część nr: 12
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Inżynierii i Aparatury Przemysłu Spożywczego, ul. Balicka 122, 30-149 Kraków
Część nr: 13
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Inżynierii i Aparatury Przemysłu Spożywczego, ul. Balicka 122, 30-149 Kraków
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Wydział Leśny, al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków
Część nr: 14
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Wydział Leśny, al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków
Część nr: 15
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Przetwórstwa Produktów Zwierzęcych, ul. Balicka 122, 31-149 Kraków,
Część nr: 16
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Przetwórstwa Produktów Zwierzęcych, ul. Balicka 122, 31-149 Kraków,
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Inżynierii Ekologicznej i Hydrologii Leśnej, al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków
Część nr: 17
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Inżynierii Ekologicznej i Hydrologii Leśnej, al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Katedra Chemii Rolnej i Środowiskowej, al. Mickiewicza 21, 31-120 Kraków,
Część nr: 23
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Katedra Chemii Rolnej i Środowiskowej, al. Mickiewicza 21, 31-120 Kraków,
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych - Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Leśnego, al. 29 Listopada 46 31-425 Kraków.
Część nr: 24
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego oraz metalowych regałów magazynowych. Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Leśnego, al. 29 Listopada 46 31-425 Kraków.