Bunuri - 286022-2023
România-Craiova: Consumabile pentru dializă renală
2023/S 093-286022
Anunț de participare
Produse
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Acord cadru achizitie "Materiale sanitare Supleere functie renala "
Număr de referinţă: 5002142_2022_PAAPD1323829
II.1.2)Cod CPV principal
33181520 Consumabile pentru dializă renală
II.1.4)Descriere succintă:
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 48 600.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Materiale sanitare Supleere functie renala - Natura si cantitatea produselor se regasesc in caietul de sarcini.