Доставки - 286042-2023
България-София: Изпитателни стендове
2023/S 093-286042
Обявление за поръчка – комунални услуги
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на 3 устройства за проверка на окачването на осите и колелата на линията за извършване на периодични техн.прегледи в 3-те АП-та на Стол.автотр.ЕАД по 2 об.п.“
II.1.2)Основен CPV код
34328100 Изпитателни стендове
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка е доставка и монтаж на 3 устройства за проверка на окачването на осите и колелата на линията за извършване на периодични технически прегледи в трите автобусни поделения на Столичен автотранспорт ЕАД по 2 обособени позиции.
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва всички дейности по ​​​​​​​доставка и монтаж на 3 устройства за проверка на окачването на осите и колелата на линията за извършване на периодични технически прегледи в трите автобусни поделения на Столичен автотранспорт ЕАД по 2 обособени позиции, отговарящи на изискванията на Възложителя, подробно описани в Техническата спецификация по всяка от обособените позиции (Приложение № 1.1 и Приложение № 1.2, неразделна част от настоящата документация).
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 60 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция № 1: „Доставка и монтаж на 1 устройство за проверка на окачването на осите и колелата на линията за извършване на периодични технически прегледи в АП „Малашевци“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на обществената поръчка е доставка и монтаж на 1 устройство за проверка на окачването на осите и колелата на линията за извършване на периодични технически прегледи в АП „Малашевци“, съгласно Техническата спецификация (Приложение № 1.1), неразделна част от документацията за участие.
Обособена позиция № 2: „Доставка и монтаж на 2 устройства за проверка на окачването на осите и колелата на линията за извършване на периодични технически прегледи в АП „Земляне“ и АП „Дружба“
Обособена позиция №: 2
Предметът на обществената поръчка е доставка и монтаж на 2 устройства за проверка на окачването на осите и колелата на линията за извършване на периодични технически прегледи в АП „Земляне“  и АП „Дружба“, съгласно Техническата спецификация (Приложение № 1.2), неразделна част от документацията за участие.