II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Αριθμός αναφοράς: 12527/2023
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV34430000 Ποδήλατα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια, εγκατάσταση, παραμετροποίηση και λειτουργία ενός ολοκληρωμένου συστήματος μίσθωσης ηλεκτρικών ποδηλάτων για τον Δήμο. Αγίας Παρασκευής
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 300 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Ηλεκτρικό Ποδήλατο Πόλης, Ειδικής Σχεδίασης για Κοινόχρηστα Συστήματα Μίσθωσης, με "Έξυπνη" Κλειδαριά IoT (4G/GPS)
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV34430000 Ποδήλατα
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Ηλεκτρικό Ποδήλατο Πόλης, Ειδικής Σχεδίασης για Κοινόχρηστα Συστήματα Μίσθωσης, με "Έξυπνη" Κλειδαριά IoT (4G/GPS) για ΑμεΑ
Αριθμός τμήματος: 2
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια, εγκατάσταση, παραμετροποίηση και λειτουργία ενός ολοκληρωμένου συστήματος μίσθωσης ηλεκτρικών ποδηλάτων για τον Δήμο.
Αντιβανδαλιστική Θέση Κλειδώματος & Φόρτισης Ποδηλάτου, με Λειτουργικότητα Αυτόματης Φόρτισης του Ποδηλάτου Όσο είναι Κλειδωμένο
Αριθμός τμήματος: 3
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV31681500 Συσκευές φόρτισης
Σύστημα Φόρτισης Σταθμού Μίσθωσης με Ενσωματωμένο Βιομηχανικό Υπολογιστή και 4G router
Αριθμός τμήματος: 4
Τερματικό Μίσθωσης Ποδηλάτου με Ενσωματωμένο Σύστημα Φόρτισης, Οθόνη Αφής, Αναγνώστη Πιστωτικών/Χρεωστικών Καρτών και Εκτυπωτή Αποδείξεων. Το τερματικό θα χρησιμοποιείται για τη μίσθωση ποδηλάτου
Αριθμός τμήματος: 5
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV32440000 Τερματικά και εξοπλισμός τηλεμετρίας
Άδεια Χρήσης Λογισμικού Τερματικού Μίσθωσης Ποδηλάτου. Μέσω του λογισμικού θα είναι εφικτή η μίσθωση ποδηλάτου από τον χρήστη
Αριθμός τμήματος: 6
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV48781000 Πακέτα λογισμικού διαχείρισης συστημάτων
Web-Based Λογισμικό Διαχείρισης Συστήματος, μέσω του οποίου θα γίνεται η συνολική διαχείριση και η παρακολούθηση λειτουργίας του συστήματος μίσθωσης ποδηλάτων. Περιλαμβάνει 24μηνη συνδρομή υπηρεσίας S
Αριθμός τμήματος: 7
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV72212421 Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού διαχείρισης εγκαταστάσεων
Mobile Εφαρμογή (iOS, Android), μέσω της οποίας θα είναι εφικτή η μίσθωση ποδηλάτου από τους χρήστες. Περιλαμβάνει 24μηνη συνδρομή υπηρεσίας SaaS
Αριθμός τμήματος: 8
Εξοπλισμός Έκδοσης Προσωποποιημένων Έξυπνων Καρτών Συνδρομητών, οι οποίες θα μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη μίσθωση ποδηλάτου
Αριθμός τμήματος: 9
Λογισμικό Έκδοσης Προσωποποιημένων Έξυπνων Καρτών Συνδρομητών, οι οποίες θα μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη μίσθωση ποδηλάτου
Αριθμός τμήματος: 10
Εικαστική Προσαρμογή Συστήματος, η οποία περιλαμβάνει γραφιστική σχεδίαση και παραγωγή αυτοκόλλητων για τα ποδήλατα και τους σταθμούς
Αριθμός τμήματος: 11
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79342200 Υπηρεσίες προώθησης
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 12
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV51612000 Υπηρεσίες εγκατάστασης εξοπλισμού επεξεργασίας πληροφοριών
Υπηρεσίες Εκπόνησης Μελέτης Εφαρμογής
Αριθμός τμήματος: 13
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79993100 Υπηρεσίες διαχείρισης εγκαταστάσεων
Υπηρεσίες Εκπαίδευσης & πιλοτικής λειτουργίας .
Αριθμός τμήματος: 14
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV80533100 Υπηρεσίες εκπαίδευσης στον τομέα της πληροφορικής
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 15
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV71356300 Υπηρεσίες τεχνικής υποστήριξης
Υπηρεσίες Εγγυημένης Λειτουργίας Συστήματος για τουλάχιστον 1 Έτος και σύμφωνα με την υποβαλλόμενη προσφορά
Αριθμός τμήματος: 16
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV50111100 Υπηρεσίες διαχείρισης στόλου οχημάτων
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 17
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79341400 Υπηρεσίες διαφημιστικής εκστρατείας