Árubeszerzések - 286098-2023
Magyarország-Budapest: Akkumulátorok, primer elemek és primer telepek
2023/S 093-286098
Ajánlati/részvételi felhívás – Közszolgáltatások
Árubeszerzés
Jogalap:
2014/25/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Lúgos és savas vasútijármű akkumulátorok beszerzés
Hivatkozási szám: EKR000264752023
II.1.2)Fő CPV-kód
31400000 Akkumulátorok, primer elemek és primer telepek
II.1.4)Rövid meghatározás:
Lúgos és savas vasútijármű akkumulátorok beszerzése az alábbi 3 részben:
1. Hagyományos lúgos, indító/világító vasútijármű akkumulátorok
5 féle, összesen 524 db termék beszerzése
2. Korszerű savas vasútijármű akkumulátorok
2 féle, összesen 22 db termék beszerzése
3. Korszerű lúgos vasútijármű akkumulátorcsoport
1 féle, összesen 16 db termék beszerzése
Szerződés típusa mind a 3 részben: értékalapú adásvételi keretszerződés
A fentiekben megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, tervezett mennyiségek (a szerződés időbeli hatálya alatt felmerülő, Ajánlatkérő javítási/karbantartási tevékenységének végzéséhez szükséges termékek pontos darabszámai nem prognosztizálhatók).
A részleteket a II.2.4) pont tartalmazza.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 755 514.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Hagyományos lúgos indító/világító vasútijármű akk
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A közbeszerzés tárgya: Hagyományos lúgos indító/világító vasútijármű akkumulátorok beszerzése
A közbeszerzés mennyisége:
A szerződés típusa: Adásvételi keretszerződés
A szerződés keretösszege: nettó 456 606,16 EUR (5 féle különböző tételkódú - összesen 524 db tájékoztató mennyiségben).
Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 353 423,71 EUR értékre vállal megrendelési kötelezettséget (tervezetten 405 db termékre vetítve).
A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 103 182,45 EUR (tervezetten 119 db termékre vetítve) amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza.
A megrendelések leadásának szabályait a szerződéstervezet tartalmazza.
A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok II. Fejezetében található Műszaki leírás tartalmazza.
Korszerű savas vasútijármű akkumulátorok
Rész száma: 2
A közbeszerzés tárgya: Korszerű savas vasútijármű akkumulátorok beszerzése
A szerződés keretösszege: nettó 60 940 EUR (2 féle különböző tételkódú - összesen 22 db tájékoztató mennyiségben).
Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 47 165 EUR értékre vállal megrendelési kötelezettséget (tervezetten 17 db termékre vetítve).
A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 13 775 EUR (tervezetten 5 db termékre vetítve) amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza.
Korszerű lúgos vasútijármű akkumulátorcsoport
Rész száma: 3
A közbeszerzés tárgya: Korszerű lúgos vasútijármű akkumulátorcsoport beszerzése
A szerződés keretösszege: nettó 237 968 EUR (1 féle tételkódú - összesen 16 db tájékoztató mennyiségben).
Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 193 349 EUR értékre vállal megrendelési kötelezettséget (tervezetten 13 db termékre vetítve).
A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 44 619 EUR (tervezetten 3 db termékre vetítve) amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza.