Dostawy - 286101-2023
Polska-Rzeszów: Skanery
2023/S 093-286101
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sprzedaż i dostarczenie skanera 3D laserowego przeznaczonego do badań gabinetowych
Numer referencyjny: ZP/UR/107/2023
II.1.2)Główny kod CPV
38520000 Skanery
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie skanera 3D laserowego przeznaczonego do badań gabinetowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: