Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Preliminary Project for a New Treatment Plant at Grimstad
Numer referencyjny: 2021/2409
II.1.2)Główny kod CPV71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
II.1.4)Krótki opis:
Grimstad kommune (Grimstad Municipality) will build a new treatment plant in rock at the site Industriveien 1, 4879 Grimstad. In this connection the contracting authority will connect with competent consultancy companies for preparation of an independent and restricted preliminary project.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 5 000 000.00 NOK
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45232421 Roboty w zakresie oczyszczania ścieków
45232423 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
45232424 Roboty budowlane w zakresie wylotów kanałów ściekowych
45232440 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
90492000 Usługi doradcze w zakresie uzdatniania ścieków
45252000 Roboty budowlane w zakresie budowy zakładów uzdatniania, oczyszczania oraz spalania odpadów
45252210 Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania wody
II.2.4)Opis zamówienia:
Further information about the procurement is in the attached tender documentation.