II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sprzątanie pomieszczeń budynków będących w dyspozycji Sądu Okręgowego w Krakowie (w tym sądy funkcjonalne)
Numer referencyjny: ZP.-26-3/2023
II.1.2)Główny kod CPV90911200 Usługi sprzątania budynków
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń budynków będących w dyspozycji Sądu Okręgowego w Krakowie (w tym sądy funkcjonalne), zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w załącznikach do SWZ
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 2 700 000.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90911300 Usługi czyszczenia okien
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie 1: Zamówienie obejmuje sprzątanie wraz z zapewnieniem środków wyposażenia toalet pomieszczeń budynków w następujących lokalizacjach i powierzchni: - pomieszczeń biurowych i innych powierzchni wewnętrznych o łącznej pow. ok. 49 527 m2 będących w dyspozycji Sądu Okręgowego w Krakowie i czterech krakowskich Sądów Rejonowych Zadanie 2: Dwukrotne mycie okien i powierzchni szklanych w ilości ok. 14 474 m2
Zadanie 1: Zamówienie obejmuje sprzątanie wraz z zapewnieniem środków wyposażenia toalet pomieszczeń biurowych i innych powierzchni wewnętrznych o łącznej pow. ok. 1833 m2 będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Miechowie, Zadanie 2: Dwukrotne mycie okien i powierzchni szklanych w ilości ok. 200 m2
Zadanie 1: Zamówienie obejmuje sprzątanie wraz z zapewnieniem środków wyposażenia toalet pomieszczeń biurowych i innych powierzchni wewnętrznych o łącznej pow. ok. 1 558 m2 będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej, Zadanie 2: Dwukrotne mycie okien i powierzchni szklanych w ilości ok. 162 m2
Zadanie 1: Zamówienie obejmuje sprzątanie wraz z zapewnieniem środków wyposażenia toalet pomieszczeń biurowych i innych powierzchni wewnętrznych o łącznej pow. 2 415 m2 będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Myślenicach, Zadanie 2: Dwukrotne mycie okien i powierzchni szklanych w ilości ok. 487 m2