II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ- ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV44614100 Κιβώτια αποθήκευσης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια Εξοπλισμού για τη δημιουργία Πράσινου Σημείου στον Δήμο Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων.
Το Πράσινο Σημείο θα κατασκευαστεί σε οικόπεδο που βρίσκεται στη θέση «Θρουβάλα», η οποία
ανήκει διοικητικά στη Δ.Ε. Λουτρακίου Περαχώρας του Δήμου Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων
Θεοδώρων. Η έκταση του συνολικού γηπέδου είναι 21,6 στρέμματα περίπου, ενώ το τμήμα που θα
χρησιμοποιηθεί για την κατασκευή του Πράσινου Σημείου έχει έκταση 8,2 στρέμματα.
Το προτεινόμενο οικόπεδο βρίσκεται στην στη θέση «Θρουβάλα», η οποία ανήκει διοικητικά στη
Δ.Ε. Λουτρακίου του Δήμου Λουτρακίου –Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 231 678.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ CONTAINERS ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΥΛΙΚΩΝ
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV44613800 Κάδοι αποβλήτων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Ι. ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ (CONTAINER) 24 M3
- ΚΑΛΥΜΜΑ ΜΕ ΤΕΝΤΑ
ΙΙ. ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ (CONTAINER) 24 M3
- ΚΑΛΥΜΜΑ ΜΕ
ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΑΠΑΚΙ
ΙΙΙ. ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ (CONTAINER) ΧΑΜΗΛΟΥ ΎΨΟΥΣ 12M3
IV. ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ (CONTAINER) 24 M3 ΜΕ ΣΥΜΠΙΕΣΗ
ΚΑΔΟΙ, ΚΛΩΒΟΙ, ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ
Αριθμός τμήματος: 2
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV44614100 Κιβώτια αποθήκευσης
I. ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΙ ΚΑΔΟΙ ΤΥΠΟΥ ΚΑΜΠΑΝΑΣ 3M3
IΙ. ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΠΑΛΕΤΟΚΙΒΩΤΙΑ 650LT
IIΙ. ΔΙΤΡΟΧΟΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟΙ ΚΑΔΟΙ 120LT ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ
ΙV. ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΤΥΠΟΥ IBC 1M3
ΓΕΦΥΡΟΠΛΑΣΤΙΓΓΑ – ΖΥΓΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
Αριθμός τμήματος: 3
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV42923000 Μηχανήματα ζύγισης και πλάστιγγες
Ι. ΓΕΦΥΡΟΠΛΑΣΤΙΓΓΑ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΓΕΦΥΡΑ
II. ΖΥΓΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΑΝΥΨΟΥΜΕΝΟ ΠΕΡΟΝΟΦΟΡΟ
Αριθμός τμήματος: 4
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV42998000 Σύστημα ανύψωσης παλετών
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 5
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV34144710 Τροχοφόροι φορτωτές
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: II.2.5)Κριτήρια ανάθεσηςΤα κριτήρια που αναφέρονται κατωτέρω
Τιμή
ΦΟΡΗΤΟΣ ΤΕΜΑΧΙΣΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΩΝ
Αριθμός τμήματος: 6
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV42996110 Πολτοποιητές επεξεργασίας αποβλήτων
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 7
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV34928400 Αστικός εξοπλισμός
I. ΣΗΜΑΝΣΗ -ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ
IΙ. ΣΥΡΜΑΤΙΝΑ ΚΑΛΑΘΙΑ